Про нас

ТОВ “ТУР ФМ” працює на ринку меблевих фасадів з МДФ в Україні з 2009 року, і пропонує вашій увазі фасади і декоративні елементи, що виготовляються з плити МДФ з використанням плівки ПВХ, фасади МДФ профільовані облицювальні натуральних шпоном, а також фарбовані МДФ фасади та інші декоративні елементи.

У виробництві фасадів використовуються тільки найякісніші імпортні матеріали, сучасне обладнання та лакофарбові матеріали найвідоміших італійських брендів. Крім того фабрика виготовляє, дверні накладки і стільниці з МДФ.

Виготовлення фасадів МДФ на замовлення ведеться нашою компанією з 2009 року, і за цей час ми набули безцінного досвіду і відточили технологію виробництва і обробки МДФ до досконалості.

Купити вироби з МДФ нашого виробництва можна по всій Україні в великому асортименті розмірів, колірних і оздоблювальних рішень.

Виробництво меблевих декорів нашою компанією ведеться з плит товщиною від 10 до 38 мм. Для покриття панелей МДФ ми використовуємо плівки ПВХ виробництва Кореї, Японії, Китаю і клею КLEIBERIT, а також по бажанню клієнта ми можемо пофарбувати вироби італійською фарбою, яка є сертифікована на території України.  При цьому на вироби з МДФ ціна значно нижче, ніж вартість виробів з цільного дерева, і доступна широкому колу покупців.

Кухні з фасадами з МДФ – це практичне і дуже привабливе рішення. Покритий плівкою або фарбований МДФ дуже невимогливий в експлуатації і відмінно витримує впливу водяної пари і рідин, механічної дії. Гігієнічний і безпечний матеріал, МДФ по праву вважається оптимальним з точки зору співвідношення ціна/якість і набирає все більшої популярності для виготовлення кухонних меблів.

Патиновані меблеві фасади виробляються із використанням плівок ПВХ або фарби з подальшим нанесенням декількох видів патини ручним способом, для додання ефекту старіння, і високоміцного лаку.

X